o nas

Micare
W
czasach, w których powszechnie dostępna żywność pełna jest konserwantów, polepszaczy smaku i sztucznych barwników oraz często jest modyfikowana, sami chcemy jeść zdrowo i takie przysmaki proponujemy naszym klientom. Kochamy to, co naturalne, smaczne i zdrowe! Słodycze i lody też mogą takie być!
P
owstanie Micare ściśle związane jest z produkcją zdrowych, naturalnych smakołyków. Również wegańskich i bezglutenowych! Smakołyki kochamy wszyscy! Nie wszyscy możemy je jeść w ogólnodostępnej postaci… dlatego sami zaczęliśmy tworzyć specjalne receptury wyrobów o niskim współczynniku glikemicznym (na bazie glikozydów stewiolowych i erytrytolu), bez jaj, bez glutenu…
W
swojej ofercie mamy produkty wegańskie, wytwarzane z ekologicznych składników oraz nie zawierające alergenów. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów cukierniczych – całkowicie naturalnych, bez konserwantów. Nasi cukiernicy przygotowują wyśmienite lody, ciasta, ciasteczka, torty i wiele innych przysmaków z odpowiednio wyselekcjonowanych komponentów.
O

ferujemy produkty, które nie zawierają takich składników jak: mleko krowie, jaja, zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies), orzechy, sezam, soja, dwutlenek siarki i siarczyny.

Gwarantujemy niezwykłą jakość wszystkich wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Smacznego!

Pracownia Cukiernicza Micare
Ul. Radzymińska 150
Warszawa
Tel. 609 354 419
biuro@biostreet.pl
agnieszka.kowalska@biostreet.pl

Bio Street Sp. z o.o.
Ul. Tużycka 8/6
Warszawa
Tel. 609 354 419
biuro@biostreet.pl
agnieszka.kowalska@biostreet.pl